picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

salon kosmetyczny w Krakowie, kto sprawdzony??

salon kosmetyczny w Krakowie, kto sprawdzony??

Witam :) Poszukuję dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Jacuś

Posty: 12

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Sporo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

CoRyn

Posty: 22

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

tarmuś34

Posty: 7

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać spostrzeżenie na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam spostrzeżenie na tę kwestię. To najważniejsze, lecz to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

kluska4

Posty: 10

 
Też mnóstwo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś doświadczony zabieg na twarz. Efekt jest znakomity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Nannnoo

Posty: 23

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, albowiem od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. W szczególności jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali stosowny zabieg :) Polecam.

Jasiaaa

Posty: 7

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

y-oo221

Posty: 8

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, iż jestem zadowolona, natomiast musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi bardzo dobrze się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, natomiast trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

alek45

Posty: 12

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D niemniej jednak chodzę systematycznie na peelingi chemiczne, bowiem te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, niemniej jednak boję się, że jak zacznę, to będę tak wiecznie musiała.

12erBis

Posty: 10

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

21gregorek

Posty: 8