picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

producent ołówki reklamowe ??

producent ołówki reklamowe ??

Ile mogą kosztować koszulki z logo? Jeśli jest jakiś sklep, który oferuje duży wybór odzieży reklamowej to dajcie mi znać. Byłoby dobrze gdyby to była odzież klasy premium.

MBsmoke

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to gadżetów reklamowych w sprzedaży jest bardzo mnóstwo. Wcale nie jest prosto się na coś konkretnego zdecydować. Na pewno należałoby to sobie sprawdzić.

pawel253

Posty: 2

 
U nas w pracy każdy ma kubek reklamowy i od dawna nadruk się niezmiernie dobrze trzyma. Według mnie to dobra inwestycja. Można zostawić kubki dla siebie albo dać klientom.

szymon2626

Posty: 2

 
Na otwarcie firmy zamówiliśmy bardzo dużą ilość balonów reklamowych z nadrukiem. Później ten balony rozdawaliśmy gościom i klientom. Według mnie super promocja.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Jeśli szukacie producenta odzieży reklamowej to na https://taniegadzety.pl/20-odziez-reklamowa go odnajdziecie. To firma, która ma niezwykle niskie ceny, lecz wysoką jakość dlatego każdy z ich oferty będzie niezwykle usatysfakcjonowany.

Grabow12

Posty: 3

 
Przy większych zamówieniach na pewno producent parasoli reklamowych nam pomoże. Po co przepłacać skoro można o wiele taniej coś znaleźć? Parasole to bardzo dobrze widoczna reklama. Przyciąga uwagę, a przecież o to w tym chodzi. Można je rozłożyć w jakiś oryginalny sposób na sklepie i będzie z tego super efekt.

matus2609

Posty: 9

 
Jeżeli komuś zależy na niskich cenach to trzeba zbadać ofertę od producenta smyczy reklamowych. Jest tego niezmiernie mnóstwo i można to personalizować według własnego uznania. Ceny są według mnie niskie. Ważne tutaj jest to, że zamawiamy gotowy produkt, czyli mamy smycz z oryginalnym nadrukiem.

reserved4u

Posty: 28

 
My zamawiamy do sklepu z telefonami smycze reklamowe i schodzą bardzo dobrze. Cena jest atrakcyjna. Trzeba tylko sprawdzić, jaka szerokość i długość smyczy nam jest potrzebna. My najczęściej zamawiamy różne modele tak, aby mieć wszystko dla klientów.

pawel253

Posty: 7

 
Szukanie gadżetów nie powoduje żadnych kłopotów. Internet pozwala na odnalezienie wszystkiego, co jest potrzebne do reklamy. Można się kierować niezwykle niskimi cenami, lecz można również szukać ofert, które spełniają nasze wymagania odnośnie wysokiej jakości.

Lupusx

Posty: 3

 
Dobre ceny ma producent toreb reklamowych i warto się do niego zgłosić. Nie trzeba wychodzić z domu żeby robić zakupy. Wybór toreb jest niesłychanie znaczny, a na każdej można wykonać nadruk, zatem polecam wszystkim taką reklamę dla swojej firmy.

TomekK

Posty: 3