picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

jaki termin na rejestracje pojazdu, gdzie sprawdzę

jaki termin na rejestracje pojazdu, gdzie sprawdzę

Pomóżcie mi, bo nie wiem ile czasu jest na przerejestrowanie pojazdu? Kupuje auto i wiem, iż u mnie są niezwykle duże kolejki w urzędach, wobec tego zastanawiam się czy się wyrobie.

Lesny

Posty: 1

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, niemniej jednak o mnóstwo gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent dostaniemy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

cinto

Posty: 16

 
Nic się nie zmieniło, albowiem liczba czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w poniektórych miastach wcale nie będzie nam prosto się tego terminu trzymać. Kolejki są niesłychanie duże, dlatego trzeba od razu po nabyciu umawiać termin przerejestrowania.

Narcyzzz

Posty: 9

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Soryuj

Posty: 3

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

Black_Riot

Posty: 2

 
Nie mam dziś wozu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dzisiaj widać, że się troszkę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego wozu.

Kitas

Posty: 6

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

E-GOista

Posty: 6

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

marcin88

Posty: 12

 
Nie wiem, bowiem jeśli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Zazwyczaj mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas różnych kontroli policji nigdy żadnych kłopotów nie miałem.

pawel253

Posty: 2