picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

obozy legnica, polecicie ?

obozy legnica, polecicie ?

Czy szkoła pływania w Legnicy to dobre miejsce dla dziecka? Zastanawiam się czy nie nauczyć go pływać, ale nie bardzo wiem jak się za to wszystko powinienem zabrać.

dobres34

Posty: 4

 
Według mnie samodzielnie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Lepszy będzie jakiś instruktor.

Wygodniś22

Posty: 3

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, niemniej jednak nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i rzeczywiście radzą sobie niesłychanie dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niesłychanie, niemniej jednak to niesłychanie przyda.

pawel253 

Posty: 4

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, niemniej jednak trzeba mieć mnóstwo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, zatem według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Nikuś23

Posty: 3

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem rzeczywiście bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Klara323

Posty: 2

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, lecz nie dalej. To, wobec tego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

Grabow12

Posty: 3