picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

trawy ozdobne, szukam producenta!

trawy ozdobne, szukam producenta!

Jest ktoś, kto produkuje rośliny i ma sprzedaż zdalną? Szukam szkółki, która jest w pełni profesjonalnie przygotowana z ofertą. Mam duże wymagania i oczekiwania.

Dosti

Posty: 2

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie kłopot, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
U mnie producent roślin zaoferował niesłychanie niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Właściwie mnie to niezwyklej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko dostałem.

daga56

Posty: 3

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wówczas ma to sens. Mam mnóstwo czasu, dlatego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Yuri20 

Posty: 3

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

Lupusx

Posty: 3

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, jaka faktycznie wie jak produkować rośliny. Wówczas można uzyskać jakość ale i niskie ceny. Na tym dużo osobom zależy.

Nikuś23

Posty: 4

 
Kocham rośliny, zatem dla mnie byliny są super. Uwielbiam je we własnym zakresie sadzić, zatem w szkółce zakupiłem ich niezwykle dużą liczba. Mój ogród to przede wszystkim byliny, zatem polecam takie rośliny. Wyglądają rzeczywiście pięknie.

TomekK

Posty: 19