picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dom z bala, oferta

dom z bala, oferta

Czy opłaca się stawiać dom z bala? Widziałem taki u sąsiada, natomiast nie wiem czy nie postawić murowanego. Które macie zdanie o tym? Czekam na odpowiedzi.

PaweL

Posty: 1

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był niesłychanie tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, niemniej jednak i grubsze. Najgrubszy, jeżeli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, niemniej jednak wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Propozycja jest niesłychanie dobrze przygotowana.

znamsienatym

Posty: 4

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

Saagerrak

Posty: 4

 
Dla mnie projekty domów z bali wykonywała firma https://wondorf.net/pl/projects i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Nikuś23

Posty: 2

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, wobec tego uzyskałem naprawdę niezmiernie niskie ceny. Jestem zadowolony, bowiem całą pracę wykonali niezmiernie solidnie.

Grabow12

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Blono

Posty: 3

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, dlatego z niej szybko skorzystałem.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

TomekK

Posty: 5

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co istotne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i żądania.

Sohinyh

Posty: 2

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem usatysfakcjonowany. Projekty, jakie przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, zatem z niej prędko skorzystałem.

alek45

Posty: 2