picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

korepetycje chemia poznań, szukam

korepetycje chemia poznań, szukam

Na już potrzebne są mi korepetycje z angielskiego w Poznaniu. Znacie kogoś, kto przygotuje mnie do matury? Najlepiej żeby były to lekcje zdalne, albowiem chce oszczędzić mnóstwo czasu.

ruszaj45

Posty: 1

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj znajdziecie również inne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

Nikuś23

Posty: 2

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i wiele na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, ale jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest bardzo zadowolona z tego.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, dlatego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

djramu

Posty: 8

 
Jakiś czas temu miałem kłopoty z hiszpańskim, ale byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem normalne korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po paru lekcjach było już faktycznie niezmiernie dobrze. Sam byłem zaskoczony jak wiele dają takie korepetycje.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Jakiś czas temu miałem problemy z hiszpańskim, ale byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem zwykłe korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po kilku lekcjach było już naprawdę bardzo dobrze. Sam byłem zaskoczony jak dużo dają takie korepetycje.

Dezmok56

Posty: 9

 
Nie miałem czasu zbyt sporo, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i naprawdę pomogło mi to niezmiernie w nauce.

TomekK

Posty: 4

 
Mnie się niesłychanie spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, bowiem zaoszczędziłem sporo czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, zatem moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, zatem myślę, iż korepetycje online to super pomysł dla każdego.

Kitas

Posty: 2