picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

serial online znany serwis, gdzie ?

serial online znany serwis, gdzie ?

W ostatnim czasie mam niezwykle mnóstwo wolnego czasu, z jakim kompletnie nie wiem co wykonać. Możecie polecić mi fajny serial online albo jakiś znany serwis, z jakiego wy korzystacie?

Serwet87

Posty: 1

 
Powiem wam, że najczęściej filmy online znane serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, ale jednak okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

saradonin

Posty: 7

 
Powiem wam, iż przeważnie filmy online znane serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, iż wszystko za darmo, niemniej jednak jednakże okazuje się, iż trzeba zapłacić przy rejestracji.

kociol001

Posty: 6

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba niestety płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

Klara323

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z której ja korzystam https://www.megafilm.pl. Przeważnie sławne serwisy wymagają zakupienie pakietu premium. Na stronie którą Ci podałem, nie wymagają takiego poczynania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

Krzychoo

Posty: 22

 
Filmy dostępne online nieraz są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba na nieszczęście płacić olbrzymie pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

miko_poz

Posty: 7

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie znaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Ale może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

wisła1905

Posty: 9

 
Powiem Ci, że ja oglądam seriale online na znane serwis i wszystko mam zupełnie za darmo. Nie trzeba się nawet rejestrować, by móc oglądać filmy i seriale.

maniek

Posty: 7