picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

archiwizowanie dokumentów, gdzie szukać ?

archiwizowanie dokumentów, gdzie szukać ?

Szukam jakiś informacji na temat monitoringu należności. Czy ktoś coś o tym słyszał? Możecie podać mi jakieś strony z źródłami informacji?

prezesowa

Posty: 1

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

Lupusx

Posty: 7

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zaradzić rzeczywiście dużo, lecz to musi być przemyślane. System też ma inne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Suit

Posty: 5

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odszukać najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Hihi_WWW

Posty: 11

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

agapod17

Posty: 25

 
Monitoring należności niesłychanie przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest prosto zapomnieć o ich spłacaniu.

vincek

Posty: 30

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się odnaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy odnaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Lupusx

Posty: 13

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

Grabow12

Posty: 2

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać naprawdę sporo, ale to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

yarofe

Posty: 4