picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycena przedsiębiorstw, szukam firmy!

wycena przedsiębiorstw, szukam firmy!

Czy polecacie jakieś firmy/biura, które wykonują niezwykle dokładnie wycena przedsiębiorstw? Niestety muszę zamknąć firmę i chciałam ją sprzedać, jednakże nie wiem, jak ją wycenić przy sprzedaży.

Krzychoo

Posty: 1

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być trudna, jeżeli zlecimy to stosownym osobom. Na rynku są specjalne firmy, dlatego pożądane byłoby się do nich zgłosić.

Oct714

Posty: 15

 
Wycena przedsiębiorstw wykonywana jest w różnych celach. Najczęściej jest to przy sprzedaży lub kupna firmy. Jednak może być ona również przeprowadzona na zlecenie sądu.

pawel253

Posty: 15

 
Wycena spółki wykonywana jest przez wiele firm, jednak warto zgłosić się do biura aktuarialno - finansowego. Profesjonaliści będą wiedzieć, jak dokładnie sporządzić daną wycenę z jej przeznaczeniem.

Jacek1812

Posty: 12

 
Na rynku możemy spotkać wiele biur, jakie na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeżeli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

labuh

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że wycena spółki musi być przeprowadzane poprzez fachowe firmy. Słyszałem o tym, że wykonują je biura aktuarialo - finansowe. Pożądane byłoby się do nich zgłosić i zapytać o szczegóły współpracy.

saradonin

Posty: 5

 
Eksperci finansowi są wstanie określić jasno, wartość twojej firmy. Najlepiej udać się do biura, które zajmuje się wycena przedsiębiorstw. Na rynku jest ich dość mnóstwo, więc warto czytać opinie na ich temat.

adam_r

Posty: 3

 
Wycena firmy nie musi być uciążliwa, jeżeli odszukasz od tego specjalistów. Na tej stronie możesz dowiedzieć się więcej na ten temat https://attuario.pl. Należałoby korzystać z ich usług, bowiem zajmują się tym od sporo lat. Oferują doradztwo na każdym etapie wyceny. Ja jestem niezwykle zadowolony z ich usług.

Lupusx

Posty: 3

 
Na rynku możemy spotkać wiele biur, które na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeśli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

kerad17

Posty: 12